Odp: Nie ma lepszej...

Badge image
No dobra, dobra, wiemy... zastanawia mnie tylko co tak nagle teraz znowu takie oczywiste oczywistosci piszesz ;)

Badge image
Szefu już się nie może doczekać niedzielnego meczu ligowego w hokeya, po prostu;)

Badge image
Takie mam przemyślenie po kilku głębszych...
że to jest gra na całe życie.
Tylko dla koneserów, którzy nigdy nie wymiękną że to czy tamto...

Badge image
to nie czołgi, to nie domki, to nie wojny,
to jest manager piłkarski dla koneserów. Wyciągniesz z tej gry ie potrafisz. Jeśli będziesz chciał znajdziesz coś dla siebie. Produkt wyjątkowy. Nie pozbawiony wad. Zarządzany przez "betonowe" towarzystwo zza morza. Ale i tak wyjątkowy.

W tej grze nikogo nie zabijasz, na nikogo nie najeżdżasz. To jest gra sportowa - bez przemocy. Wierzysz, próbujesz i czekasz, kombinujesz i sprawdzasz.

Potraktujcie ten temat jako "pochwalny", gdy ktoś .. jak ja - w przypływie entuzjazmu, poczuje potrzebę oddania hołdu.

Badge image
ohohohohohohoho...szefu ma doła hokeyowego;)

Badge image
Myślę, ze to nie dół .... a EUFORIA !!!

(bardzo przepraszam za wykrzykniki i duże litery, ale chciałem być w klimacie)

Badge image
managerzone kropka com

c. .. ...

Badge image
Przemyślenie mam takie.

Azaliż ! Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie,,, Lepszy Sim, który daje tylko wygraneeee

master ! master !...

Badge image
Wiem że kontekst założenia tematu przez szefa był inny ale się podepnę co by nie zakładać nowego :)
Pomijając śmieszność tej "gry" gdzie liczba logowań ma wpływ na wynik drużyny mam pytanie retoryczne. Jak ma nakłaniać do długofalowej myśli gry fakt, że z moich 23ech zamówionych juniorów i masy wymienianych, ż a d e n nie przetrwał bez bloku na podstawowych szybkości i kondycji, a tylko kilku dobiło do siódmej piłeczki? Czy to czy zawodnik dostanie bloka lub nie dostanie ma wpływ kolor jego getrów czy może jeszcze coś innego o czym nie wiem?

Badge image
marcin31 wrote:

Musisz więcej tokenów kupować i koniecznie mieć członkostwo... Zdecydowanie za mało przelewasz Szwedom... Oni to wszystko widzą i w ten sposób dają Ci znaki :D

Badge image
@marcin31 - ja raczej sporo czasu jestem zalogowany tutaj, aktywność to inna bajka. Wydaję stosunkowo sporo PT. O ile wyniki mam teoretycznie przyzwoite, bo nadal gram w ekstraklasie, ale w pucharach już kiepsko, to od około 3 sezonów juniorów w większości mam bardzo słabych. Zgodnie z Twoją teorią chyba muszę wydawać znacznie więcej kasy na grę i być zalogowanym bez przerwy, a wtedy może będę miał znacznie lepszy narybek :) Daleki jestem od stwierdzenia, że tego typu zachowanie nie daje żadnych bonusów, ale jeśli one są to znikome. Co innego gdy kasę i czas tu spędzony przeznaczysz na pracę nad zespołem, czyli np. dopracowanie taktyk, rozpracowywanie rywali, wyszukiwanie zawodników na rynku transferowym itp. Sama bezczynna tutaj obecność wiele nie daje. Gra jest oparta na czynniku losowym. Jedni mają trochę więcej szczęścia w danym momencie, inni mniej i trzeba się z tym pogodzić. Wątpię, że istnieje mechanizm, który sprawiałby aby to szczęście/pech rozkładał się w miarę sprawiedliwie na wszystkich. Ja osobiście miałem 2 sezony gdzie miałem sporo dobrych wychowanków, a tak to jak jeden w seniorce się do czegoś nadaje z rocznika to jest dobrze.

Badge image
Badge image
[PLN]
President
We wrześniu doładowałem tokenów za 1 120 zł, bo idą podwyżki, więc chciałem mieć spokój z zakupami na dłużej. Wyniki nawet się pogorszyły, więc zdecydowanie obalam teorie.

Zdecydowanie, to w drugą stronę działa, kto nie kupuje, ten ma lepsze wyniki, hehe.

Badge image
Co za gra... :) - Ilu graczy tyle teorii :) Ja zauważyłem, że moja ekipa ma lepsze wyniki gdy siedzę bez kapci :)A właściwie top - najlepsze, to gdy jednego mam a druga noga bez :)

NEW (czyt. niu) . (kropka)
managerzone (czyt. menadżerzone) . (kropka)

To się w głowie nie mieści, co za gra!

Menele wyruszyły nad ranem z Bielska na Śląsk, a dokładniej do Bytomia. Oni tam sporo godoją i ciężko było trafić i zagrać tego szpila. Udało się, wurszt o 11, a o 12 szpil bliski finału, czyli 1/256 generation cup.
Zaczęło się doskonale, w 15 minucie Menele podobno ekskluzywne wychodzą na prowadzenie. Nagle jakiś Makaroniarz grający w zespole z Bytomia, robi bach bach bach. Kończy się pierwsza połowa, na tablicy wyników 5:1 dla bytomskiego Śląska. Rozpoczęła się druga połowa, nadal 5:1. Mamy 58 minutę i cyk przebudzenie na 5:2. To nadal strata trzech bramek, a 2/3 meczu minęło, choć jak Marciniak sędziował to dopiero 60% minęło. W 66 minucie Menele strzelają na 5:3, a dwie minuty później kompletnie nie zrozumiała decyzja trenera drużyny z Bielska, który ściąga z boiska gościa z trzema bramkami na koncie. No nic, zobaczymy co pokaże joker zmiennik. A ten już w 74 minucie się odwdzięcza bramką na 5:4. Drużyna Meneli nie ma zamiaru zakończyć udziału w tym pucharze, 1/256 robi wrażenie w lokalnych gazetach. Proszę państwa, 87 minuta joker wsadza bramkę na 5:5, a przypomnijmy, że w 57 minucie było jeszcze 5:1 dla Bytomia. Dogrywka!!! 123 minuta, Deyna Deyna Deyna!!! Sorry, Konstanty Dejo, Dejo, Dejo! Koniec!!!! 5:6 dla Meneli!!!

Badge image
Szmina co Ty godosz. Ale Tyś się wkręcił w ta gra. A myślołech że ino jo mom coś nie tak :) - Sorry Panowie ze Ślunska jeśli dialektem odbiegam ;)

Szmina - jak Ty czujesz tą grę. :0) - Potęga. Menele z Bielska ? Czy Menele z Częstochowy to są ? Bo Ty chyba rodowity medalik jesteś nie ?

CO ZA GRA - :)
Ale meczycho. Jo bym ze sześć razy obejrzoł powtórki ;) :)

Badge image
Ja to rodowity Czechowiczanin z dziada pradziada. Ale też obieżyświat:) mieszkałem w Czechowicach, w Częstochowie, w Zawierciu, w Holandii w 8 miejscach, teraz w Bielsku-Białej i w ciężarówce gdzieś na obszczanym parkingu, tym razem u Pepików;)
Co za gra!

Badge image

Kolejna niesamowita końcówka w wykonaniu Meneli, ekskluzywnych z resztą.
Wynik 0:2 do 90 minuty.
Zaś ten Deyna robi nadzieję, znaczy się Dejo. 91 minuta gol gol gol Dejo.
95 minuta, środkowy obrońca, którego usilnie próbuje wymienić (z kondycją 6) na młodszy model- Siekierka, wjechał siekierą w pole karne, płuca ma nie do zdarcia... hol gol gol!
Dogrywka!
135 minuta, zaś sędziował Marciniak. Doliczył 15 minut do drugiej połowy dogrywki. Mamy sensację, Dejo Dejo Dejo, gol gol gol.
Menele w półfinale najważniejszych rozgrywek sezonu, czyli seasonalu 30.