Scenariusze meczy pucharowych.

Badge image
Dziś grałem mecz w Defenders Cup.

Po 31 minutach prowadziłem 4:0.

Mam ekipę, w której kondycja jest na poziomie ośmiu-dziewięciu, byłem więc raczej o wynik spokojny.

Nic bardziej mylnego - przegrałem 4:5.

Jednak to SIM rozdaje karty - nikt z nim nie wygra....

Badge image
@bobby1532 - pamiętasz przykładowo mecz, w którym narodziło się powiedzenie Dudek dance? Dodatkowo to mecz na możliwie na najwyższym poziomie. Takie mecze się zdarzają, a im niżej tym częściej.

Badge image
... i jeszcze drugi raz SIM mnie doświadczył :D
w pucharze U-18 prowadziłem 3:0, a przegrałem 3:5 - ale w tym wypadku to było możliwe, ponieważ moi 16-18 to latkowie mają kondycję 3-5 piłek, a poza tym na początku drugiej połowy czerwoną kartkę dostał mój najlepszy stoper.

Badge image

a tak potraficie? ;)

Badge image
To żadna nowość - mnie dzięki żelaznej kondycji zespołu udawało się po 90-tej minucie strzelać 3 bramki (mecze z powodu dużej liczby zmian trwały około 102 minut)

Badge image

Spoka wodza, luknij na to :) Ewentualnie dziś na ligę światową u mnie. Co chwile tak w tym sezonie przegrywam w pucharach. Najlepszy jest jednak ten przykład, bo 4 strzały i 3 bramki. W tym wyrównująca w końcówce i złota bramka w dogrywce :)

Badge image
Bobby - Wiele razy tak miałem, niekoniecznie na moją niekorzyść. Ostatnio sam wygrałem mecz oddając jakieś 6-7 strzałów.

Badge image
Przy 0-4 ja z reguły przestaję oglądać bo już jest po meczu więc to raczej niespodzianka jakie bywają i w rzeczywistości. Choć od obrony sima jestem daleki.