30 14 Rez P. Matia       0.00
11 15 Rez C. Karlo       0.00

Colosseum
Widzowie: 45 (Miejsca stojące: 35, Miejsca siedzące: 10, Miejsca dla VIPów: 0)
Mecz rozpoczął Ladislao Harriet. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Ladislao Harriet znalazł się w doskonałej sytuacji w 8 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Corralito AFC w 12 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Fernando Cavenaghi. Uriel Malvin rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny Corralito AFC w 14 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Fernando Cavenaghi. Uriel Malvin rzucił się jednak w prawo i obronił go. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 16 minucie Natalio Blanco wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Corralito AFC. Ramon Lopez nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 1-0!! Bramkarz drużyny Corralito AFC nie miał nic do powiedzenia kiedy w 21 minucie meczu Ladislao Harriet świetnym strzałem posłał piłkę do bramki tuż przy lewym słupku. 2-0. Ladislao Harriet zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Wspaniały rzut w lewą stronę i Ramon Lopez broni w trudnej sytuacji w 28 minucie meczu. Ladislao Harriet powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 29 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Gerson Cruzado. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 31 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Empire of Soccer. Jednak Ladislao Harriet w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Ramon Lopez. Wymarzona sytuacja dla drużyny Empire of Soccer w 33 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ladislao Harriet. Ramon Lopez rzucił się jednak w lewo i obronił go. Valentin Quinto znalazł się w doskonałej sytuacji w 34 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Zamieszanie pod bramką drużyny Empire of Soccer wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Fernando Cavenaghi i zagrał ją w pole karne. Kibice drużyny Empire of Soccer przecierają oczy ze zdumienia. W 39 minucie meczu Ladislao Harriet powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ramon Lopez zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Empire of Soccer w 41 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ladislao Harriet. Ramon Lopez rzucił się jednak w lewo i obronił go. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Corralito AFC. Piłkarze drużyny Empire of Soccer protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Dan Eckegren. Fernando Cavenaghi nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 46 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 48 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Fernando Cavenaghi oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Uriel Malvin wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. Jak na gospodarzy przystało drużyna Empire of Soccer prowadzi 2-0 z drużyną Corralito AFC po pierwszej części spotkania. Kibice gospodarzy szaleją na trybunach i czekają z niecierpliwością na 2. część spotkania, by ujrzeć swoje miejscowe gwiazdy cieszące się z 3 punktów na swoim terenie.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Valentin Quinto rozpoczął drugą połowę. Valentin Quinto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 53 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Uriel Malvin mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 59 minucie meczu Fernando Cavenaghi strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Uriel Malvin rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Ladislao Harriet może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. 63 minuta meczu. Valentin Quinto strzela z bliskiej odległości w prawą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Uriel Malvin. Nie ma gola. Gerson Cruzado był bliski celu w 70 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Fernando Cavenaghi przeprowadza wspaniały rajd w 72 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Empire of Soccer i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Uriel Malvin zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Corralito AFC! Trener drużyny Empire of Soccer daję szanse Xanthos Fikias, który zastępuje Natalio Blanco. Empire of Soccer przeprowadzi wymianę zawodników. Hektor Tsiaris czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Gerson Cruzado. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole Corralito AFC, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Fernando Cavenaghi, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Justino Montrelle. W 78 minucie formę bramkarza drużyny Empire of Soccer sprawdzał Bebeto Chaves. Mocno bitą piłkę w kierunku prawego słupka bez problemu złapał Uriel Malvin. Kibice drużyny Corralito AFC przecierają oczy ze zdumienia. W 81 minucie meczu Bebeto Chaves powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Uriel Malvin zdołał go obronić. Rzut wolny dla drużyny Empire of Soccer. Hektor Tsiaris podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 88 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Dennis Espeland. Wspaniały rzut w prawą stronę i Ramon Lopez broni w trudnej sytuacji w 92 minucie meczu. Ladislao Harriet powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Corralito AFC w 94 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Valentin Quinto. Uriel Malvin rzucił się jednak w lewo i obronił go. To był mecz walki. Ani jedni, ani drudzy nie odstawiali nogi. Jednak to drużyna Empire of Soccer wychodzi z tej bitwy zwycięsko.