9 11 Nap S. Walczak     2 10.18
11 12 Rez M. Roman       0.00

Stadion Russówek
Widzowie: 41 (Miejsca stojące: 32, Miejsca siedzące: 9, Miejsca dla VIPów: 0)
Murawa na stadionie była naprawdę w fatalnym stanie po ostatnich opadach deszczu i z pewnością zawodnicy wiedzieli o tym, że nie będą w stanie pokazać pełni swych umiejętności. Ryszard Skonieczny zagrał piłkę do partnera z drużyny i tym samym rozpoczął ten mecz. Gdyby w 11 minucie Şota Arveladze zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 13 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Stanislaw Walczak. Cameron Diaz rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-1. Şota Arveladze znalazł się w doskonałej sytuacji w 16 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Russówek w 18 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ryszard Skonieczny. Tanek Ostrowski rzucił się jednak w lewo i obronił go. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 19 minucie Ryszard Skonieczny wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Olympique Gdynia. Tanek Ostrowski nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 2-1!! Wspaniały rzut w prawą stronę i Cameron Diaz broni w trudnej sytuacji w 22 minucie meczu. Stanislaw Walczak powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Właśnie upływała 23 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Şota Arveladze. Cameron Diaz rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-2. Gregorio Montez znalazł się w doskonałej sytuacji w 26 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gregorio Montez znalazł się w doskonałej sytuacji w 26 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 28 minucie Jurand Frankowski zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Tanek Ostrowski broni w trudnej sytuacji w 30 minucie meczu. Ryszard Skonieczny powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 30 minucie Ryszard Skonieczny zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Stanislaw Walczak ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 31 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Cameron Diaz mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Ryszard Skonieczny znalazł się w doskonałej sytuacji w 39 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 39 minucie Ryszard Skonieczny wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Olympique Gdynia. Tanek Ostrowski nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 4-2!! W 45 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Olympique Gdynia. Wykonywał go Şota Arveladze. Do przerwy gospodarze prowadzą 4-2. Patrząc na purpurową twarz managera gości, można odnieść wrażenie, że w szatni czeka piłkarzy istna burza.

Gregorio Montez w 51 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Russówek. Jurand Frankowski znalazł się w doskonałej sytuacji w 54 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 57 minucie meczu obrońca drużyny Russówek nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Abelardo Veloso. W 57 minucie Noam Chomsky posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Cameron Diaz miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. Stanislaw Walczak znalazł się w doskonałej sytuacji w 60 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Stanislaw Skrzypek w 61 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Russówek. W drużynie Russówek dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Jakub Gdowski, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Gregorio Montez zejdzie z boiska. W 62 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Stanislaw Skrzypek.Ładny strzał w 63 minucie oddał Abelardo Veloso. Niestety minimalnie niecelny. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Olympique Gdynia, którym był Jurand Frankowski mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Gdyby w 72 minucie Zbigniew Zabrzeski zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Stanislaw Walczak znalazł się w doskonałej sytuacji w 73 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Tirso Isasaga znalazł się w doskonałej sytuacji w 74 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 75 minucie Abelardo Veloso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Russówek przecierają oczy ze zdumienia. W 77 minucie meczu Jakub Gdowski powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Tanek Ostrowski zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Olympique Gdynia w 80 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Stanislaw Walczak. Cameron Diaz rzucił się jednak w prawo i obronił go. 80 minuta meczu. Stanislaw Walczak uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Russówek. Cameron Diaz puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 4-3. Zmiana w drużynie Russówek. Tymoteusz Watarz przygotowuje się do gry. Boisko opuści Kennet Hedlund. 89 minuta meczu, Şota Arveladze strzela, lecz Cameron Diaz rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 90 minucie meczu spowodował, że Jakub Gdowski został upomniany żółtą kartką. Wspaniały rzut w prawą stronę i Tanek Ostrowski broni w trudnej sytuacji w 92 minucie meczu. Zbigniew Zabrzeski powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 93 minucie Tirso Isasaga zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Zbigniew Zabrzeski ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 94 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Tanek Ostrowski mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zbigniew Zabrzeski oddał ładny strzał z pięciu metrów, jednak piłka otarła poprzeczkę z niewłaściwej strony.