8 11 Nap R. Gaur       4.04
12 12 Nap 68' F. Jazwiec       0.72
13 13 Pom 68' I. Cwenar       0.92

Olimp
Widzowie: 170 (Miejsca stojące: 128, Miejsca siedzące: 39, Miejsca dla VIPów: 3)
Mecz rozpoczął Cezary Kossakowski. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Gdyby w 4 minucie Tymoteusz Dunajski zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 6 minucie meczu drużyna Śląsk Bytom wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Carlo Rapone. W 7 minucie Stefan Danisiewicz posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Florian Chodzinski miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. W 8 minucie Carlo Rapone posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Florian Chodzinski miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. Cezary Kossakowski ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 9 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Antoni Brama mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 15 minuta meczu. Carlo Monni strzela, lecz Florian Chodzinski rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny Śląsk Bytom w 16 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Carlo Monni. Florian Chodzinski rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upłynęła 18 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Virgil van Dijk. Carlo Rapone znalazł trochę wolnego miejsca w 19 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Blaugrana Stare Tychy. Florian Chodzinski był jednak na posterunku i rzucając się w lewą stronę zdołał obronić ten strzał. Cezary Kossakowski ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 24 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Antoni Brama mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Rzut wolny dla drużyny Blaugrana Stare Tychy. Virgil van Dijk podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Zamieszanie pod bramką drużyny Blaugrana Stare Tychy w 27 minucie meczu. Do piłki dopada Ulryk Miazga i strzela przy prawym słupku. Florian Chodzinski z najwyższym trudem łapie piłkę. Rzut karny dla drużyny Blaugrana Stare Tychy! Sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym na zawodniku drużyny Blaugrana Stare Tychy. Na nic się zdają protesty zawodników, sędzia jest nieugięty. 33 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Cezary Kossakowski, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny Śląsk Bytom. Antoni Brama będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 0-1. Wspaniały rzut w prawą stronę i Antoni Brama broni w trudnej sytuacji w 37 minucie meczu. Cezary Kossakowski powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 38 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Blaugrana Stare Tychy. Roman Prokowski będzie zagrywać piłkę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Florian Chodzinski broni w trudnej sytuacji w 39 minucie meczu. Carlo Monni powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Carlo Monni znalazł się w doskonałej sytuacji w 43 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Carlo Monni przeprowadza wspaniały rajd w 43 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Blaugrana Stare Tychy i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Florian Chodzinski zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Śląsk Bytom! Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Blaugrana Stare Tychy. Piłkarze drużyny Śląsk Bytom protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał 楚峰亦. Drużyna Śląsk Bytom będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Ulryk Miazga. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Blaugrana Stare Tychy. Do piłki podszedł Virgil van Dijk. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Cezary Kossakowski na pewno zna odpowiedź. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Cezary Kossakowski może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Śląsk Bytom, którym był Ulryk Miazga mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 67 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Ulryk Miazga przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W drużynie Śląsk Bytom dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Hakkı Elçin, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Stefan Danisiewicz zejdzie z boiska. Zmęczony Barnaba Zawaski schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Iwan Cwenar. Blaugrana Stare Tychy przeprowadzi wymianę zawodników. Feliks Jazwiec czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Cezary Kossakowski. Wymarzona sytuacja dla drużyny Śląsk Bytom w 73 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ulryk Miazga. Florian Chodzinski rzucił się jednak w prawo i obronił go. Ulryk Miazga przeprowadza wspaniały rajd w 73 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Blaugrana Stare Tychy i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Florian Chodzinski zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Śląsk Bytom! W 73 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Śląsk Bytom. Jednak Carlo Monni w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Florian Chodzinski bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Kibice drużyny Blaugrana Stare Tychy przecierają oczy ze zdumienia. W 77 minucie meczu Feliks Jazwiec powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Antoni Brama zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Śląsk Bytom w 79 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ulryk Miazga. Florian Chodzinski rzucił się jednak w prawo i obronił go. 83 minuta meczu, Ulryk Miazga strzela, lecz Florian Chodzinski rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny Śląsk Bytom w 85 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ulryk Miazga. Florian Chodzinski rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wspaniały rzut w prawą stronę i Florian Chodzinski broni w trudnej sytuacji w 88 minucie meczu. Ulryk Miazga powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Carlo Monni ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 89 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Florian Chodzinski mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 90 minucie Robustiano Gaur zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Wymarzona sytuacja dla drużyny Śląsk Bytom w 92 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ulryk Miazga. Florian Chodzinski rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Śląsk Bytom skandują głośne "Carlo Monni". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Florian Chodzinski nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 95 minuta i 3-1. Wspaniały pojedynek dwóch godnych siebie rywali zakończył się zwycięstwem drużyny Śląsk Bytom.