25 14 Rez A. Pelliccioni       0.00
16 15 Pom 57' C. Barillari       2.93
15 16 Nap 61' R. Espírito Santo     1 4.46

Saracino Stadium
Widzowie: 206 (Miejsca stojące: 155, Miejsca siedzące: 47, Miejsca dla VIPów: 4)
Noel Buhagiar rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. 5 minuta meczu, Ramón Porto strzela, lecz Jay Jowsey rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 6 minuta meczu. İldeniz Turatekin strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Jay Jowsey. Nie ma gola. 12 minuta meczu. İldeniz Turatekin uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Attard Gunners. Jay Jowsey puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. Dennis Baggio wyrzucił piłkę z autu w 15 minucie, ale przejął ją Adrian Grech. W 17 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Attard Gunners. Jednak Noel Buhagiar w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Fan Xi Hong bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny Supremacy Catania FC. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie Attard Gunners jest Godwin Sapiano. 20 minuta meczu, İldeniz Turatekin strzela, lecz Jay Jowsey rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 22 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Noel Buhagiar. Noel Buhagiar ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 26 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Fan Xi Hong mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Supremacy Catania FC przecierają oczy ze zdumienia. W 29 minucie meczu İldeniz Turatekin powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Jay Jowsey zdołał go obronić. Adrian Grech próbował szybko wznowić grę z autu w 32 minucie, ale zagrał niedokładnie i piłkę przejął Dennis Baggio. Wymarzona sytuacja dla drużyny Attard Gunners w 33 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Sergen Sergen. Fan Xi Hong rzucił się jednak w prawo i obronił go. İldeniz Turatekin zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? İldeniz Turatekin ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 35 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Jay Jowsey mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 36 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się İldeniz Turatekin. Jay Jowsey rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-2. 40 minuta meczu. Godwin Sapiano strzela, lecz Fan Xi Hong rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upłynęła 45 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Filippo Bozzelli. Attard Gunners - Supremacy Catania FC 0-2. Miejmy nadzieję, że w drugiej części obie ekipy stworzą ekscytujące widowisko. Chwila odpoczynku z pewnością doda im nieco sił.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął İldeniz Turatekin. Gdyby w 53 minucie Louis Naudi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 57 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Supremacy Catania FC. Jean Pereira będzie zagrywać piłkę. Szykuje się zmiana w drużynie Supremacy Catania FC. Boisko opuści Cesare Maestri, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Carter Barillari. Wspaniały rzut w prawą stronę i Fan Xi Hong broni w trudnej sytuacji w 59 minucie meczu. Godwin Sapiano powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole Supremacy Catania FC, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony İldeniz Turatekin, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Raimundo Espírito Santo. W 64 minucie meczu obrońca drużyny Attard Gunners nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Carter Barillari. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Supremacy Catania FC. Piłkarze drużyny Attard Gunners protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Jean Pereira. W 71 minucie Raimundo Espírito Santo zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Gdyby w 75 minucie Sergen Sergen zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Zmęczony Sergen Sergen schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Alan Said. 78 minuta meczu. Daleki wyrzut piłki z autu wykonał Adrian Grech. Piłkę przejmuje Louis Naudi. W 80 minucie meczu piłkę otrzymuje Jean Carl Cassar Torreggiani. Z autu wyrzucał ją Adrian Grech. Wymarzona sytuacja dla drużyny Attard Gunners w 81 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Louis Naudi. Fan Xi Hong rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 83 minucie, Raimundo Espírito Santo decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Attard Gunners, lecz Jay Jowsey zdołał ją wypiąstkować. Zmiana w drużynie Attard Gunners. Joshua Sammut Castelletti przygotowuje się do gry. Boisko opuści Noel Buhagiar. Alan Said znalazł się w doskonałej sytuacji w 91 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 95 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Ramón Porto. "Na grzyby, na grzyby!" tak skandowali kibice do piłkarzy Attard Gunners po meczu z Supremacy Catania FC. Nic w tym dziwnego, gdyż wielu z nich zamiast grać w piłkę, powinno zająć się zbieraniem grzybów! W takim stylu przegrać spotkanie to sztuka.