Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

WS76
Widzowie: 37 (Miejsca stojące: 29, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 8 minucie formę bramkarza drużyny Dromes FC sprawdzał Eugênio Paiva. Mocno bitą piłkę w kierunku prawego słupka bez problemu złapał Reynaldo Cayo. Eugênio Paiva znalazł się w doskonałej sytuacji w 22 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny JFSP. Piłkarze drużyny Dromes FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Edson Aguiar. W 26 minucie spotkania Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz przedarł się z piłką na pole karne przeciwnika, ale z kilku metrów posłał piłkę przy lewym słupku prosto w bramkarza. 27 minuta meczu. Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz strzela z bliskiej odległości w prawą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Reynaldo Cayo. Nie ma gola.Ładny strzał w 30 minucie oddał Cesar Teofilio. Niestety minimalnie niecelny. Wymarzona sytuacja dla drużyny JFSP w 42 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz. Reynaldo Cayo rzucił się jednak w lewo i obronił go.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Timoteo Sidro. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny Dromes FC aby obronić tą piłkę. W 53 minucie meczu, Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Reynaldo Cayo wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 4-0. Gdyby w 59 minucie Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 61 minucie meczu rzut wolny dla ekipy JFSP. Wykonywał go Paşa Longo. Szykuje się zmiana w drużynie JFSP. Boisko opuści Juanfran Gentenaar, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Hamílton Alagoano. Paşa Longo w 62 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, JFSP. 65 minuta meczu, Eugênio Paiva strzela, lecz Reynaldo Cayo rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz znalazł się w doskonałej sytuacji w 66 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny JFSP w 67 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Edson Aguiar. Reynaldo Cayo rzucił się jednak w prawo i obronił go. 72 minuta meczu. Eugênio Paiva uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Dromes FC. Reynaldo Cayo puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 6-0. 79 minuta spotkania. Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Dromes FC. Reynaldo Cayo spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. 80 minuta spotkania. Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Dromes FC. Reynaldo Cayo spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 82 minucie meczu drużyna JFSP wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Waldemar do Valle. W 92 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Eugênio Paiva przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Wymarzona sytuacja dla drużyny JFSP w 93 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ahmet-Sela-Yunus-Emre Brzęczyszczykiewicz. Reynaldo Cayo rzucił się jednak w prawo i obronił go.