110 14 Rez D. Langford       0.00
7 15 Pom 68' E. Goren       0.50
9 16 Rez S. Farmer       0.00

Emaηski Arena
Widzowie: 195 (Miejsca stojące: 147, Miejsca siedzące: 45, Miejsca dla VIPów: 3)
Deng Chang Xu rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. 2 minuta meczu, Guido Pagomari strzela, lecz Jairo Hurko rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Deng Chang Xu znalazł się w doskonałej sytuacji w 4 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 7 minuta meczu. Piłkę z autu wyrzuca Glyn Smith i zagrywa ją na wolne pole. Gdyby w 18 minucie Steve Oliver zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Steve Oliver ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 19 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Jairo Hurko mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 28 minucie Patrick Robins zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upłynęła 31 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Glyn Smith. 34 minuta meczu, Patrick Robins strzela, lecz Jairo Hurko rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 35 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Emaηski F.C Reborη. Mark Pettifer będzie zagrywać piłkę. Rzut wolny dla drużyny Mayo. Glyn Smith podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Emaηski F.C Reborη. Piłkarze drużyny Mayo protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Brendon Cole. Deng Chang Xu znalazł się w doskonałej sytuacji w 46 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Guido Pagomari rozpoczął drugą połowę. W 51 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Urban Ekström przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 57 minucie tego spotkania Deng Chang Xu wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Alexander Bird nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-0. 65 minuta spotkania. Deng Chang Xu w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Mayo. Alexander Bird spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 67 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Johnnie Osbourn z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole Emaηski F.C Reborη, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Valerius Ginsberg, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Gaz Abbott. Trener drużyny Mayo daję szanse Des Gill, który zastępuje Guido Pagomari. Właśnie upłynęła 69 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Johnnie Osbourn. Piękną akcję przeprowadził zespół Emaηski F.C Reborη. Deng Chang Xu zaprzepaścił świetną okazję posyłając piłkę daleko w trybuny. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Deng Chang Xu. schodzi z boiska, zmienia go Michael Boy, który jest w pełni sił. Des Gill ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 76 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Jairo Hurko mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 82 minucie Steve Oliver zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Emaηski F.C Reborη w 84 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Michael Boy. Alexander Bird rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Szabolcs Schimmer może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Gdyby w 92 minucie Michael Boy zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 94 minucie meczu spowodował, że Alfredo Miliano został upomniany żółtą kartką. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Mayo. Piłkarze drużyny Emaηski F.C Reborη protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Alfredo Miliano. Sędzia oznajmił koniec meczu, a kibice gospodarzy rozpoczęli wiwatowanie na cześć swojej drużyny. Drużyna Emaηski F.C Reborη wygrała spotkanie, które równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnie.