Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Estadio Rene Higuita
Widzowie: 39 (Miejsca stojące: 30, Miejsca siedzące: 9, Miejsca dla VIPów: 0)
Mecz rozpoczął Elmo Jaanovits. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. W 5 minucie meczu Selahaddin Demirtaş wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z lewej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny Teodelina FC nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. Wymarzona sytuacja dla drużyny MILAN COLOMBIANO w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Eusebiu Zâncă. Franko Armani rzucił się jednak w prawo i obronił go. Eusebiu Zâncă ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 12 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Franko Armani mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Franko Armani broni w trudnej sytuacji w 12 minucie meczu. Selahaddin Demirtaş powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Właśnie upływała 13 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Elmo Jaanovits. Jeronimo Cresconio rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Wymarzona sytuacja dla drużyny Teodelina FC w 18 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Elmo Jaanovits. Jeronimo Cresconio rzucił się jednak w prawo i obronił go. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 19 minucie Elmo Jaanovits wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu MILAN COLOMBIANO. Jeronimo Cresconio nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-2!! Gdyby w 33 minucie Selahaddin Demirtaş zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 33 minuta meczu, Selahaddin Demirtaş strzela, lecz Franko Armani rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 38 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Teodelina FC. Jednak Elmo Jaanovits w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Jeronimo Cresconio bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Selahaddin Demirtaş przeprowadza wspaniały rajd w 42 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Teodelina FC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Franko Armani zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny MILAN COLOMBIANO! Selahaddin Demirtaş znalazł się w doskonałej sytuacji w 44 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Zamieszanie pod bramką drużyny MILAN COLOMBIANO wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł 郑辰康 i zagrał ją w pole karne. W 47 minucie rzut rożny dla zespołu Teodelina FC. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Eduardo Pirro jednak Jeronimo Cresconio ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. Drużyna MILAN COLOMBIANO będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Selahaddin Demirtaş. Zmiana w drużynie MILAN COLOMBIANO. Neymar Juniors przygotowuje się do gry. Boisko opuści Selahaddin Demirtaş. Neymar Juniors ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 63 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Franko Armani mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 65 minuta meczu, Eusebiu Zâncă strzela, lecz Franko Armani rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Jeronimo Cresconio broni w trudnej sytuacji w 71 minucie meczu. Elmo Jaanovits powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 73 minuta meczu. Elmo Jaanovits strzela, lecz Jeronimo Cresconio rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. 77 minuta meczu, Neymar Juniors strzela, lecz Franko Armani rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W miejsce bardzo zmęczonego Cristinel Buzoianu wchodzi Lucas Erruz. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Teodelina FC. Zmiana w drużynie MILAN COLOMBIANO. Esteve Garin przygotowuje się do gry. Boisko opuści Eusebiu Zâncă. Zmiana w drużynie Teodelina FC. Silvano Baladi przygotowuje się do gry. Boisko opuści Elmo Jaanovits. MILAN COLOMBIANO przeprowadzi wymianę zawodników. Alfons Wennerlund czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Victoriano Chano. Trener drużyny Teodelina FC daję szanse Fernando Redondo, który zastępuje Lia Crucet. Właśnie upłynęła 80 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Basilio Guillerme. W 81 minucie meczu Neymar Juniors strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Franko Armani rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 85 minucie Neymar Juniors wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Teodelina FC. Franko Armani nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-4!! 88 minuta meczu. Silvano Baladi uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny MILAN COLOMBIANO. Jeronimo Cresconio puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-5. Obrońca drużyny Teodelina FC zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 92 minucie meczu z narożnika będzie podawał Umar Gol. W 92 minucie Umar Gol posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Franko Armani miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. W 94 minucie meczu Neymar Juniors strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Franko Armani rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Wspaniały rzut w lewą stronę i Jeronimo Cresconio broni w trudnej sytuacji w 95 minucie meczu. Silvano Baladi powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Podsumowując, można powiedzieć, że najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale drużyna Teodelina FC miała więcej szczęścia i wywiozła zwycięstwo z gorącego terenu.