60 9 Nap N. Tinoco       2.71
40 10 Nap L. Oliveira   1.60

Santiago Bernabéu
Widzowie: 40 (Miejsca stojące: 31, Miejsca siedzące: 9, Miejsca dla VIPów: 0)
Mecz rozpoczął Lázaro Oliveira. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. W 11 minucie, Baal Speed decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny MZ Fénix, lecz Delfim Vilas Boas zdołał ją wypiąstkować. W 12 minucie meczu drużyna club⚽ID⚽400547 wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie André Luís Furtado. W 12 minucie André Luís Furtado posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Delfim Vilas Boas miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. Edgar Majczyk ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 14 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Delfim Vilas Boas mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 16 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Baal Speed. Delfim Vilas Boas rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-0. Baal Speed ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 20 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Delfim Vilas Boas mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 32 minucie meczu rzut wolny dla ekipy club⚽ID⚽400547. Wykonywał go Baal Speed. Baal Speed strzelał w 37 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Właśnie upływała 43 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Baal Speed. Delfim Vilas Boas rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-0. W 47 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Belchior Miranda z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Rzut wolny dla drużyny MZ Fénix. Belchior Miranda podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Drużyna club⚽ID⚽400547 prowadzi po pierwszej części spotkania. Nie ulega wątpliwości, że 2-0 jest zaliczką na drugą połowę jednak drużyna MZ Fénix z pewnością poszuka swojej szansy po przerwie.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Baal Speed. Rzut wolny dla drużyny club⚽ID⚽400547. Wasyl Ochabski podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 57 minucie Baal Speed wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu MZ Fénix. Delfim Vilas Boas nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-0!! Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 62 minucie Baal Speed wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu MZ Fénix. Delfim Vilas Boas nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 4-0!! I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 67 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Radomir Lewicki protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Kibice drużyny club⚽ID⚽400547 przecierają oczy ze zdumienia. W 69 minucie meczu Gernando Nunes powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Delfim Vilas Boas zdołał go obronić. W 71 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny club⚽ID⚽400547. André Luís Furtado uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Delfim Vilas Boas musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. 76 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny club⚽ID⚽400547. Boguslaw Hajduk będzie zagrywać piłkę. W 87 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Lázaro Oliveira z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Rzut wolny dla drużyny MZ Fénix. Lázaro Oliveira podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wspaniały rzut w prawą stronę i Delfim Vilas Boas broni w trudnej sytuacji w 94 minucie meczu. Baal Speed powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 97 minucie tego spotkania Baal Speed wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Delfim Vilas Boas nie dał rady zapobiec utracie bramki. 5-0. Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.