10 14 Nap 67' C. Abecia     2 5.76
20 15 Rez J. Mikolas       0.00
9 16 Pom 67' R. Wanchope       0.73

Emaηski Arena
Widzowie: 187 (Miejsca stojące: 141, Miejsca siedzące: 43, Miejsca dla VIPów: 3)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Deng Chang Xu rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. Rzut wolny dla drużyny La Primera Barra 1968. Pavel Trifan podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 4 minuta meczu, Deng Chang Xu strzela, lecz Fernando Llorian rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Deng Chang Xu strzelał w 6 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Wymarzona sytuacja dla drużyny Emaηski F.C Reborη w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Deng Chang Xu. Fernando Llorian rzucił się jednak w lewo i obronił go. 13 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Emaηski F.C Reborη. Thomas Steffens będzie zagrywać piłkę. Budisav Mićunović uprzedził zawodnika drużyny przeciwnej i przejął piłkę, po tym jak Santxo Guazo wyrzucił ją z autu w 20 minucie. 24 minuta meczu, Deng Chang Xu strzela, lecz Fernando Llorian rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 27 minucie Beto Alonzo zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Fernando Llorian broni w trudnej sytuacji w 30 minucie meczu. Deng Chang Xu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 32 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Emaηski F.C Reborη. Jednak Deng Chang Xu w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Fernando Llorian bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Santxo Guazo wyrzucił krótko piłkę z autu w 35 minucie, ale Budisav Mićunović zdołał ją przejąć. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny La Primera Barra 1968. Do piłki podszedł Jean Simão. W 40 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Urban Ekström przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Wynik 0-0 jest odzwierciedleniem pierwszej połowy. Oba zespoły schodzą do szatni, aby wysłuchać, co ich menedżerowie mają im do przekazania na kolejne czterdzieści pięć minut.

W 52 minucie tego spotkania Deng Chang Xu wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Fernando Llorian nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-0. Kibice drużyny Emaηski F.C Reborη przecierają oczy ze zdumienia. W 55 minucie meczu Deng Chang Xu powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Fernando Llorian zdołał go obronić. W 55 minucie tego spotkania Deng Chang Xu wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Fernando Llorian nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-0. W 58 minucie Budisav Mićunović próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Santxo Guazo. Wspaniały rzut w prawą stronę i Fernando Llorian broni w trudnej sytuacji w 61 minucie meczu. Deng Chang Xu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 61 minuta meczu. Deng Chang Xu uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny La Primera Barra 1968. Fernando Llorian puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 3-0. Budisav Mićunović wyrzucił krótko piłkę z autu w 64 minucie, ale Radomir Kondysar zdołał ją przejąć. W 67 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Brendon Cole z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Emaηski F.C Reborη. Piłkarze drużyny La Primera Barra 1968 protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Brendon Cole. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Valerius Ginsberg. schodzi z boiska, zmienia go Gaz Abbott, który jest w pełni sił. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Urban Ekström. schodzi z boiska, zmienia go Szabolcs Schimmer, który jest w pełni sił. Zmiana w drużynie La Primera Barra 1968. Jean Simão schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Israel Cloyo. La Primera Barra 1968 przeprowadzi wymianę zawodników. Ramon Wanchope czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Pavel Trifan. Beto Alonzo nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Cristian Abecia. 68 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Emaηski F.C Reborη. Brendon Cole będzie zagrywać piłkę. Santxo Guazo ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 69 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Jairo Hurko mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Deng Chang Xu nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Michael Boy. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Emaηski F.C Reborη. Piłkarze drużyny La Primera Barra 1968 protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Russ Trusswell. W 76 minucie meczu Michael Boy strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Fernando Llorian rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Wspaniały rzut w lewą stronę i Jairo Hurko broni w trudnej sytuacji w 77 minucie meczu. Ramon Wanchope powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 79 minuta meczu. Michael Boy strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Fernando Llorian. Nie ma gola. Gdyby w 81 minucie Cristian Abecia zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Emaηski F.C Reborη przecierają oczy ze zdumienia. W 82 minucie meczu Michael Boy powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Fernando Llorian zdołał go obronić. Sędzia oznajmił koniec meczu, a kibice gospodarzy rozpoczęli wiwatowanie na cześć swojej drużyny. Drużyna Emaηski F.C Reborη wygrała spotkanie, które równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnie.