52 14 Rez C. Clark       0.00
24 15 Rez J. Wilkinson       0.00
74 16 Rez M. Brookman       0.00

Supalai Park Stadium
Widzowie: 189 (Miejsca stojące: 143, Miejsca siedzące: 43, Miejsca dla VIPów: 3)
Mecz rozpoczął Artemio Bernal. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Artemio Bernal ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 2 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Vincent Blakeley mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zamieszanie pod bramką drużyny Egg Chasers FC wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Wachirawit Kongpetch i zagrał ją w pole karne. W 10 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Robbie Fowler. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 11 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Lerdsak Serimatakul. Kibice drużyny Egg Chasers FC przecierają oczy ze zdumienia. W 11 minucie meczu Robbie Fowler powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Pikanate Savetvet zdołał go obronić. Wspaniały rzut w prawą stronę i Vincent Blakeley broni w trudnej sytuacji w 18 minucie meczu. Artemio Bernal powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Artemio Bernal znalazł się w doskonałej sytuacji w 21 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 22 minucie spotkania, Tosh Goodwin nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Pikanate Savetvet miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 0-1. 24 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Knattspyrnufélag Akureyri. Phanlop Nimnoi będzie zagrywać piłkę. Phanlop Nimnoi w 25 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Knattspyrnufélag Akureyri. Tosh Goodwin nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 26 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Gdyby w 28 minucie Domenec Cediel zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Tosh Goodwin przeprowadza wspaniały rajd w 31 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Knattspyrnufélag Akureyri i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Pikanate Savetvet zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Egg Chasers FC! Robbie Fowler był bliski celu w 34 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. 36 minuta meczu. Wachirawit Kongpetch próbował strzelać obok prawego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. 37 minuta meczu, Artemio Bernal strzela, lecz Vincent Blakeley rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Artemio Bernal ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 40 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Vincent Blakeley mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 44 minutach spędzonych na boisku Ronny Whieldon otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Domenec Cediel nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 45 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 46 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Egg Chasers FC. Wykonywał go Bruce Marler. Drużyna Knattspyrnufélag Akureyri będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Tosh Goodwin rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. W 51 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Lerdsak Serimatakul. Z 40 metrów strzelił Johnathan Jobson w 52 minucie spotkania. Piłka minęła jednak bramkę. W 56 minucie tego spotkania Domenec Cediel wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Vincent Blakeley nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-2. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Knattspyrnufélag Akureyri. Do piłki podszedł Piyapong Jamjai. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Knattspyrnufélag Akureyri. Do piłki podszedł Sirikul Plangrotewatana. W 60 minucie Tosh Goodwin zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. 60 minuta meczu. Tosh Goodwin strzela, lecz Pikanate Savetvet rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 63 minucie Michael Turk posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Pikanate Savetvet miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. Gdyby w 67 minucie Wachirawit Kongpetch zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników.Ładny strzał w 68 minucie oddał Domenec Cediel. Niestety minimalnie niecelny. W 70 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Michael Turk. W 71 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Michael Turk. Robbie Fowler nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 73 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Rzut wolny dla drużyny Egg Chasers FC. Reuben Markinson podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wymarzona sytuacja dla drużyny Egg Chasers FC w 79 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Tosh Goodwin. Pikanate Savetvet rzucił się jednak w prawo i obronił go. Bruce Marler ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 80 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Pikanate Savetvet mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zamieszanie pod bramką drużyny Knattspyrnufélag Akureyri w 82 minucie meczu. Do piłki dopada Tosh Goodwin i strzela przy lewym słupku. Pikanate Savetvet z najwyższym trudem łapie piłkę. W 83 minucie tego spotkania Tosh Goodwin wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Pikanate Savetvet nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-3. W 87 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Tosh Goodwin. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Rzut wolny dla drużyny Knattspyrnufélag Akureyri. Domenec Cediel podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wspaniały rzut w prawą stronę i Pikanate Savetvet broni w trudnej sytuacji w 91 minucie meczu. Tosh Goodwin powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kibice drużyny Egg Chasers FC wiwatują na cześć swojej drużyny, która wygrała po bardzo zaciętym spotkaniu.