8 14 Rez M. Kelemen       0.00
11 15 Rez A. Da Messina       0.00
17 16 Nap 67' L. Cristaldo       1.72

Colosseum
Widzowie: 206 (Miejsca stojące: 155, Miejsca siedzące: 47, Miejsca dla VIPów: 4)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Hektor Tsiaris. Amável Falcão znalazł się w doskonałej sytuacji w 5 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 7 minucie Tonete Abaurre zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Tonete Abaurre ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 10 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Uriel Malvin mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 15 minuta meczu. Amável Falcão uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Empire of Soccer. Uriel Malvin puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. Gdyby w 18 minucie Hektor Tsiaris zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 19 minuta meczu, Benito Lluterio strzela, lecz Uriel Malvin rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w lewą stronę i Luis Galarza broni w trudnej sytuacji w 22 minucie meczu. Hektor Tsiaris powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kibice drużyny Kalatakaya F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 25 minucie meczu Tonete Abaurre powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Uriel Malvin zdołał go obronić. Wspaniały rzut w prawą stronę i Uriel Malvin broni w trudnej sytuacji w 26 minucie meczu. Recep Guftar powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 28 minucie meczu Benito Lluterio strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Uriel Malvin rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Wspaniały rzut w prawą stronę i Uriel Malvin broni w trudnej sytuacji w 32 minucie meczu. Tonete Abaurre powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Empire of Soccer w 35 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ladislao Harriet. Luis Galarza rzucił się jednak w lewo i obronił go. Benito Lluterio znalazł się w doskonałej sytuacji w 36 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Zamieszanie pod bramką drużyny Empire of Soccer w 38 minucie meczu. Do piłki dopada Recep Guftar i strzela przy lewym słupku. Uriel Malvin z najwyższym trudem łapie piłkę. W 43 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Empire of Soccer. Wykonywał go Gerson Cruzado. Tonete Abaurre ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 46 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Uriel Malvin mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Po pierwszej połowie gospodarze przegrywają ku niezadowoleniu swoich kibiców 0-1. Druga połowa zapowiada się pasjonująco i należy oczekiwać wspaniałego widowiska, tym bardziej, że purpurowa twarz managera Empire of Soccer sugeruje ostrą wymianę zdań w szatni.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Benito Lluterio rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Ladislao Harriet ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 53 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Luis Galarza mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Empire of Soccer w 54 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ladislao Harriet. Luis Galarza rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Kalatakaya F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 59 minucie meczu Tonete Abaurre powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Uriel Malvin zdołał go obronić. Kibice drużyny Kalatakaya F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 62 minucie meczu Benito Lluterio powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Uriel Malvin zdołał go obronić. Gdyby w 63 minucie Benito Lluterio zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Ładny strzał w 66 minucie oddał Ladislao Harriet. Niestety minimalnie niecelny. Nadeszła wyczekiwana zmiana w Empire of Soccer. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Natalio Blanco będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Xanthos Fikias. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Kalatakaya F.C. przeprowadzi wymianę zawodników. Luis Cristaldo czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Amável Falcão. Nadeszła wyczekiwana zmiana w Empire of Soccer. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Hektor Tsiaris będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Teukros Diplarakos. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Benito Lluterio był bliski celu w 71 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Zamieszanie pod bramką drużyny Kalatakaya F.C. w 75 minucie meczu. Do piłki dopada Teukros Diplarakos i strzela przy lewym słupku. Luis Galarza z najwyższym trudem łapie piłkę. Obrońca drużyny Kalatakaya F.C. zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 76 minucie meczu z narożnika będzie podawał Gerson Cruzado. Gdyby w 77 minucie Gerson Cruzado zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 77 minuta spotkania. Gerson Cruzado w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Kalatakaya F.C.. Luis Galarza spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 77 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Empire of Soccer. Jednak Teukros Diplarakos w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Luis Galarza bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Gerson Cruzado ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 79 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Luis Galarza mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gerson Cruzado ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 79 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Luis Galarza mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 84 minucie tego spotkania Ladislao Harriet wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Luis Galarza nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-2. Ladislao Harriet w 89 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Empire of Soccer. Rzut wolny dla drużyny Kalatakaya F.C.. Recep Guftar podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Kibice drużyny Empire of Soccer przecierają oczy ze zdumienia. W 91 minucie meczu Teukros Diplarakos powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Luis Galarza zdołał go obronić. Kibice drużyny Kalatakaya F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 94 minucie meczu Alejandro Chumacero powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Uriel Malvin zdołał go obronić. W 95 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny Empire of Soccer. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Kalatakaya F.C., Federico Valcareggi. W 95 minucie Alejandro Chumacero posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Uriel Malvin miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać.