26 13 Rez P. Furtado       0.00
15 14 Obr 71' R. Abad       5.05
20 15 Rez J. Gartzi       0.00

Spicy Flavor
Widzowie: 147 (Miejsca stojące: 111, Miejsca siedzące: 34, Miejsca dla VIPów: 2)
Już na starcie spotkania Oscar Mas potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. Amancio Senen nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 5 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Fabrizio Ravanelli znalazł się w doskonałej sytuacji w 8 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Raptor FC w 18 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Oscar Mas. Alex Wållander rzucił się jednak w prawo i obronił go. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 28 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Melker Magnusson protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. 28 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Samyang Ramen. Melker Magnusson będzie zagrywać piłkę. Oscar Mas zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Walter Siggman znalazł się w doskonałej sytuacji w 32 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. 43 minuta meczu. Oscar Mas uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Samyang Ramen. Alex Wållander puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. W 48 minucie meczu Walter Siggman wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z prawej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny Raptor FC nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. Mimo, iż wynik 0-1 przemawia za drużyną Raptor FC, wciąż wszystko przed nami. Trener gospodarzy postara się tak umotywować swoich graczy aby ci odrobili jeszcze straty.

MVP
Oscar Mas

Walter Siggman rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. W 54 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Gabriel Hedling. Zmęczony Fabrizio Ravanelli schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Bo-Erik Apelkvist. Alex Wållander, bramkarz drużyny Samyang Ramen wspaniale rzucił się w prawą stronę i zatrzymał rzut karny, który wykonywał Oscar Mas. Gdyby w 66 minucie Hans-Jürgen Nudelman zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Rzut wolny dla drużyny Raptor FC. Ernesto Elazar podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Zmiana w drużynie Samyang Ramen. Ragnar Rudqvist przygotowuje się do gry. Boisko opuści Jon Kaxe. Właśnie upłynęła 68 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Ernesto Elazar. W 71 minucie meczu Manu Bouzas upadł tak nieszczęśliwie, że najwyraźniej doznał kontuzji obojczyka. To bardzo poważny uraz i potrzebna była zmiana. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 71 minucie meczu spowodował, że Walter Siggman został upomniany żółtą kartką. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole Raptor FC, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Manu Bouzas, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Rodolfo Abad. W 83 minucie Oscar Mas zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Gdyby w 83 minucie Oscar Mas zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Samyang Ramen przeprowadzi wymianę zawodników. Starkaður Smakaev czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Walter Siggman. Oscar Mas znalazł się w doskonałej sytuacji w 93 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 94 minuta meczu. Oscar Mas strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Alex Wållander. Nie ma gola. Cios za cios, akcja za akcję – tak można opisać przebieg dzisiejszego spotkania. Do rywalizacji przystąpili godni siebie przeciwnicy lecz drużyna Raptor FC wykazała się większą dojrzałością i wraca do domu z kompletem punktów.