28 14 Rez M. Iravedra       0.00
19 15 Rez H. Backlund       0.00
23 16 Rez L. Fernando Duarte       0.00

La Olla
Widzowie: 10937 (Miejsca stojące: 8204, Miejsca siedzące: 2515, Miejsca dla VIPów: 218)
Román Olmedo rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Club Olimpia. Do piłki podszedł Di Yang Lei. Román Olmedo ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 3 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Alfredo Aguilar mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Moreno Martins nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 5 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Wspaniały rzut w prawą stronę i Cãlin Damaschin broni w trudnej sytuacji w 8 minucie meczu. Nelson Haedo powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 11 minuta meczu, Edmund Lidberg strzela, lecz Cãlin Damaschin rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 11 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Simon Gerbault protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Simon Gerbault w 11 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, CERRO PORTEÑO. Kibice drużyny CERRO PORTEÑO przecierają oczy ze zdumienia. W 14 minucie meczu Román Olmedo powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Alfredo Aguilar zdołał go obronić. 15 minuta meczu. Denis Inestrosa strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Cãlin Damaschin. Nie ma gola. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 16 minucie Roque Gora wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu CERRO PORTEÑO. Cãlin Damaschin nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! Właśnie upływała 21 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Moreno Martins. Alfredo Aguilar rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-1. Nelson Haedo znalazł się w doskonałej sytuacji w 24 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Román Olmedo przeprowadza wspaniały rajd w 29 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Club Olimpia i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Alfredo Aguilar zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny CERRO PORTEÑO! Nelson Haedo znalazł się w doskonałej sytuacji w 32 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. 任棋振 może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Edgar Kensicki znalazł się w doskonałej sytuacji w 38 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Club Olimpia w 39 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Nelson Haedo. Cãlin Damaschin rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny CERRO PORTEÑO w 40 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Edgar Kensicki. Alfredo Aguilar rzucił się jednak w lewo i obronił go. Edgar Kensicki znalazł się w doskonałej sytuacji w 40 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Cãlin Damaschin broni w trudnej sytuacji w 42 minucie meczu. Rickard Soned powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Club Olimpia w 44 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Edmund Lidberg. Cãlin Damaschin rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 45 minucie meczu obrońca drużyny CERRO PORTEÑO nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Otsoa Manzardo. Po pierwszej części meczu piłkarze obu drużyn zeszli do szatni z wynikiem remisowym. Zapewne trenerzy obu ekip będą chcieli zmotywować teraz swoich graczy do jeszcze lepszej gry.

Nelson Haedo rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. 52 minuta meczu, Román Olmedo strzela, lecz Alfredo Aguilar rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w lewą stronę i Cãlin Damaschin broni w trudnej sytuacji w 56 minucie meczu. Edmund Lidberg powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Club Olimpia w 58 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Roque Gora. Cãlin Damaschin rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 60 minucie Edmund Lidberg zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Alfredo Aguilar broni w trudnej sytuacji w 62 minucie meczu. Román Olmedo powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Román Olmedo znalazł się w doskonałej sytuacji w 63 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 63 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny CERRO PORTEÑO. Jednak Román Olmedo w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Alfredo Aguilar bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Wymarzona sytuacja dla drużyny Club Olimpia w 66 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Nelson Haedo. Cãlin Damaschin rzucił się jednak w lewo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny Club Olimpia w 71 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Nelson Haedo. Cãlin Damaschin rzucił się jednak w lewo i obronił go. Płaski strzał, który oddał Di Yang Lei w 74 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny CERRO PORTEÑO, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w lewy róg. Wspaniały rzut w prawą stronę i Alfredo Aguilar broni w trudnej sytuacji w 83 minucie meczu. Edgar Kensicki powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Edgar Kensicki znalazł się w doskonałej sytuacji w 84 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Club Olimpia przecierają oczy ze zdumienia. W 85 minucie meczu Nelson Haedo powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Cãlin Damaschin zdołał go obronić. W 90 minucie spotkania Rickard Soned zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Właśnie upłynęła 90 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Rickard Soned. W 92 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Club Olimpia. Wykonywał go Müfit Mikail. Román Olmedo ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 94 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Alfredo Aguilar mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny CERRO PORTEÑO. Do piłki podszedł Edgar Kensicki. W 95 minucie meczu rzut wolny dla ekipy CERRO PORTEÑO. Wykonywał go Edgar Kensicki. 96 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Otsoa Manzardo oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Cãlin Damaschin wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. Gwizdek sędziego oznajmił nam, że to już koniec tego spotkania. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, bo żadna z drużyn nie była w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.