O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

25 de Noviembre
Widzowie: 10858 (Miejsca stojące: 8145, Miejsca siedzące: 2497, Miejsca dla VIPów: 216)
Już na starcie spotkania Araoz Zumaya potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. Wspaniały rzut w prawą stronę i Min Beltranilla broni w trudnej sytuacji w 4 minucie meczu. Abel Velasco powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 5 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny 25 de Noviembre FBC. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny CERRO PORTEÑO, Edgar Kensicki. 8 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny 25 de Noviembre FBC. Henrique Morais będzie zagrywać piłkę. Andres-Sebastian Kanchelskis nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 10 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Wspaniały rzut w prawą stronę i Cãlin Damaschin broni w trudnej sytuacji w 12 minucie meczu. Araoz Zumaya powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 14 minucie, Andres-Sebastian Kanchelskis decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny 25 de Noviembre FBC, lecz Min Beltranilla zdołał ją wypiąstkować. W 17 minucie tego spotkania Andres-Sebastian Kanchelskis wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Min Beltranilla nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-1. Właśnie upływała 20 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Araoz Zumaya. Cãlin Damaschin rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-1. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 22 minucie meczu spowodował, że Gervasio Pavieta został upomniany żółtą kartką. W 23 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Gervasio Pavieta. Andres-Sebastian Kanchelskis znalazł się w doskonałej sytuacji w 24 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Min Beltranilla broni w trudnej sytuacji w 26 minucie meczu. Edgar Kensicki powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 28 minucie Andres-Sebastian Kanchelskis zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Zamieszanie pod bramką drużyny 25 de Noviembre FBC w 30 minucie meczu. Do piłki dopada Andres-Sebastian Kanchelskis i strzela przy lewym słupku. Min Beltranilla z najwyższym trudem łapie piłkę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Min Beltranilla broni w trudnej sytuacji w 32 minucie meczu. Andres-Sebastian Kanchelskis powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 34 minuta meczu, Andres-Sebastian Kanchelskis strzela, lecz Min Beltranilla rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny 25 de Noviembre FBC przecierają oczy ze zdumienia. W 36 minucie meczu Araoz Zumaya powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Cãlin Damaschin zdołał go obronić. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 45 minucie Andres-Sebastian Kanchelskis wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu 25 de Noviembre FBC. Min Beltranilla nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-2!! Nieoczekiwanie drużyna 25 de Noviembre FBC przegrywa po pierwszej połowie na własnym terenie. Gracze CERRO PORTEÑO z pewnością wierzą, że wynik 1-2 można obronić w drugiej części spotkania i wywieźć komplet punktów.

Andres-Sebastian Kanchelskis ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 51 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Min Beltranilla mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 54 minuta spotkania. Andres-Sebastian Kanchelskis w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny 25 de Noviembre FBC. Min Beltranilla spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny CERRO PORTEÑO. Do piłki podszedł 任棋振. Właśnie upływała 58 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Andres-Sebastian Kanchelskis. Min Beltranilla rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-3. Evelio Mahabe ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 64 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Cãlin Damaschin mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 67 minucie tego spotkania Araoz Zumaya wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Cãlin Damaschin nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-4. Trener drużyny 25 de Noviembre FBC daję szanse Hernando Villagarcia, który zastępuje Henrique Morais. Piłkarze rezerwowi drużyny 25 de Noviembre FBC rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie Adam Bareiro. Z boiska zejdzie Evelio Mahabe. 71 minuta meczu, Andres-Sebastian Kanchelskis strzela, lecz Min Beltranilla rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gervasio Pavieta w 81 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, 25 de Noviembre FBC. Gdyby w 82 minucie Andres-Sebastian Kanchelskis zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 83 minuta meczu. Andres-Sebastian Kanchelskis strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Min Beltranilla. Nie ma gola. Gervasio Pavieta próbował szybko wznowić grę z autu w 85 minucie, ale zagrał niedokładnie i piłkę przejął Eusebiu Cimpoi. Andres-Sebastian Kanchelskis znalazł się w doskonałej sytuacji w 86 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 89 minucie tego spotkania Andres-Sebastian Kanchelskis wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Min Beltranilla nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-5. Spotkanie mogło ucieszyć wszystkich koneserów taktyki futbolowej Obie drużyny pokazały piłkarskie szachy w pełnej krasie lecz po ostatnim gwizdku tylko piłkarze CERRO PORTEÑO mogą się cieszyć ze zwycięstwa.