25 13 Rez V. Monzon       0.00
18 14 Obr 71' J. Font       4.84
5 15 Nap 92' L. Moldes       1.72

ESTADIO APPLE ARENA
Widzowie: 10856 (Miejsca stojące: 8144, Miejsca siedzące: 2496, Miejsca dla VIPów: 216)
Mecz rozpoczął Valentine Hernandez. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Wspaniały rzut w lewą stronę i Oscar Cordoba broni w trudnej sytuacji w 11 minucie meczu. Valentine Hernandez powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 12 minucie Valentine Hernandez zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. 14 minuta meczu. Gaueko Lemos strzela, lecz Oscar Cordoba rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Rzut wolny dla drużyny Made in Paraguay. Amato Almaguer podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Właśnie upłynęła 23 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Blanco Cotilla. W 26 minucie tego spotkania Vilmar Heidemann wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Wawrzyniec Kaszubik nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-1. Wymarzona sytuacja dla drużyny Made in Paraguay w 29 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Vilmar Heidemann. Wawrzyniec Kaszubik rzucił się jednak w prawo i obronił go. 31 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Made in Paraguay. Manuelo Onil będzie zagrywać piłkę. W 32 minucie formę bramkarza drużyny Made in Paraguay sprawdzał Valentine Hernandez. Mocno bitą piłkę w kierunku prawego słupka bez problemu złapał Oscar Cordoba. Rzut wolny dla drużyny FITO APPLE TEAM. Leonel Estua podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Kibice drużyny FITO APPLE TEAM przecierają oczy ze zdumienia. W 41 minucie meczu Leonel Estua powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Oscar Cordoba zdołał go obronić. 45 minuta meczu, Valentine Hernandez strzela, lecz Oscar Cordoba rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Mimo, iż wynik 0-1 przemawia za drużyną Made in Paraguay, wciąż wszystko przed nami. Trener gospodarzy postara się tak umotywować swoich graczy aby ci odrobili jeszcze straty.

FITO APPLE TEAM przeprowadza zmianę. W miejsce Gaueko Lemos pojawia się Sidro Aguiluz, kibice witają go gromkimi brawami. 62 minuta meczu, Valentine Hernandez strzela, lecz Oscar Cordoba rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Valentine Hernandez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 63 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Oscar Cordoba mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Valentine Hernandez zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? W 71 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Murat Nasuh. Iratxo Acosta nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Joseba Font. Made in Paraguay przeprowadza zmianę. W miejsce Blanco Cotilla pojawia się Ramone Betancur, kibice witają go gromkimi brawami. Murat Nasuh w 72 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, FITO APPLE TEAM. W 72 minucie, Arne Iten decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny FITO APPLE TEAM, lecz Wawrzyniec Kaszubik zdołał ją wypiąstkować. Zamieszanie pod bramką drużyny Made in Paraguay w 76 minucie meczu. Do piłki dopada Valentine Hernandez i strzela przy lewym słupku. Oscar Cordoba z najwyższym trudem łapie piłkę. Manuelo Onil w 81 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Made in Paraguay. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Made in Paraguay, jednak Rafinha Brasil w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił. Vilmar Heidemann przeprowadza wspaniały rajd w 88 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny FITO APPLE TEAM i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Wawrzyniec Kaszubik zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Made in Paraguay! 90 minuta meczu, Valentine Hernandez strzela, lecz Oscar Cordoba rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 91 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Rafinha Brasil. Vilmar Heidemann nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Loramendi Moldes. Rafinha Brasil w 92 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Made in Paraguay. Sidro Aguiluz nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 97 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Kibice drużyny FITO APPLE TEAM krzyczą „Nic się nie stało!”, a zawodnicy zadają sobie pytanie „Jak to się stało?” i nie mogą uwierzyć w rezultat widniejący na tablicy wyników. Los nagrodził w tym meczu trzema punktami słabszą drużynę Made in Paraguay, a zespołowi FITO APPLE TEAM zrobił kiepski żart.