5 14 Pom 66' H. Villagarcia       0.50
29 15 Rez E. Ibias       0.00
22 16 Nap 66' A. Bareiro       0.50

ESTADIO APPLE ARENA
Widzowie: 10825 (Miejsca stojące: 8120, Miejsca siedzące: 2489, Miejsca dla VIPów: 216)
4 minuta spotkania. Valentine Hernandez w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny 25 de Noviembre FBC. Min Beltranilla spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Wymarzona sytuacja dla drużyny FITO APPLE TEAM w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Valentine Hernandez. Min Beltranilla rzucił się jednak w lewo i obronił go. Kibice drużyny 25 de Noviembre FBC przecierają oczy ze zdumienia. W 8 minucie meczu Rodrigo Junyent powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Wawrzyniec Kaszubik zdołał go obronić. Wspaniały rzut w lewą stronę i Min Beltranilla broni w trudnej sytuacji w 10 minucie meczu. Valentine Hernandez powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Min Beltranilla broni w trudnej sytuacji w 15 minucie meczu. Leonel Estua powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 17 minuta meczu. Valentine Hernandez strzela, lecz Min Beltranilla rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Araoz Zumaya ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 18 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Wawrzyniec Kaszubik mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 23 minucie, Henrique Morais decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny FITO APPLE TEAM, lecz Wawrzyniec Kaszubik zdołał ją wypiąstkować. Teobald Zaremba w 26 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, FITO APPLE TEAM. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Xeromo Atauri może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 28 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Gaueko Lemos. Valentine Hernandez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 34 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Min Beltranilla mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Araoz Zumaya ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 38 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Wawrzyniec Kaszubik mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Valentine Hernandez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 41 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Min Beltranilla mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 45 minucie, Valentine Hernandez decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny 25 de Noviembre FBC, lecz Min Beltranilla zdołał ją wypiąstkować. Teraz obie drużyny mają czas na wymianę zdań z kolegami z drużyny. Pierwsza połowa na remis, ale mamy nadzieję zobaczyć jeszcze jakieś bramki w drugiej połowie.

Araoz Zumaya rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 54 minucie Valentine Hernandez wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu 25 de Noviembre FBC. Min Beltranilla nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-0!! Valentine Hernandez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 58 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Min Beltranilla mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice.Ładny strzał w 59 minucie oddał Valentine Hernandez. Niestety minimalnie niecelny. Kibice drużyny 25 de Noviembre FBC przecierają oczy ze zdumienia. W 61 minucie meczu Rodrigo Junyent powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Wawrzyniec Kaszubik zdołał go obronić. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny 25 de Noviembre FBC. Piłkarze drużyny FITO APPLE TEAM protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Nicolas Vada. Nadeszła wyczekiwana zmiana w 25 de Noviembre FBC. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Rodrigo Junyent będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Eskuin Monteros. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. 25 de Noviembre FBC przeprowadzi wymianę zawodników. Hernando Villagarcia czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Henrique Morais. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny 25 de Noviembre FBC. Piłkarze drużyny FITO APPLE TEAM protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Nicolas Vada. Valentine Hernandez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 74 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Min Beltranilla mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 84 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Valentine Hernandez. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. 86 minuta spotkania. Valentine Hernandez w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny 25 de Noviembre FBC. Min Beltranilla spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 89 minucie Valentine Hernandez wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu 25 de Noviembre FBC. Min Beltranilla nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 4-0!! Rzut wolny dla drużyny FITO APPLE TEAM. Leonel Estua podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Sędzia oznajmił koniec meczu, a kibice gospodarzy rozpoczęli wiwatowanie na cześć swojej drużyny. Drużyna FITO APPLE TEAM wygrała spotkanie, które równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnie.